У оквиру активности „У ритму школских боја“, ученици 7. и 8. разреда су четири пута недељно у оквиру пројекта Обогаћен једносменски рад вредно радили на осмишљавању и реализацији ликовних радова који су улепшали школски простор. Кроз креативан рад, машту и тимску сарадњу, ученици су показали своје таленте и допринели стварању пријатнијег и инспиративнијег окружења за све.
Реализатор активности је наставница ликовне културе Александра Драгањац, која је својим стручним вођењем и подршком подстакла ученике да изразе своју креативност и развију љубав према уметности. Резултат њиховог труда су радови који на најлепши начин представљају дух школе и снагу заједничког стваралаштва.







